تاریخچه

بیش از چهل سال نوآوری، تلاش و تجربه، امروز به لطف خداوند متعال با تأسیس یکی از پیشرفته ترین کارخانجات تولید انواع محصولات پلاستیک چهره ای متفاوت از قابلیت های فردی و درون گروهی را به شما معرفی خواهد کرد. پرشین صنعت با تکیه بر سوابق درخشان گذشته مدیران به جهت تأسیس و مدیریت گروه های بزرگی نظیر شرکت رازک شیمی، ساحل اتحاد ارومیه،  توحید پلاستیک یزد و پلاست تولید، حاصل بیش از چهل سال تجربه و تلاش را با نوگرایی و استفاده از مدرنترین تجهیزات در دسترس پروژه های متفاوت شما قرار می دهد.

خط تولید

تدوین روش های مدیریت، توجه به منابع انسانی و کنترل کیفیت با رعایت بالاترین استانداردها از مهمترین نکات حائز اهمیت در انجام پروژه های متفاوت است. مدیریت به روز در کنار استفاده از ماشین آلات مدرن، پرشین صنعت را تبدیل به توانمندترین گروه تولیدی در صنعت تولید قطعات پلاستیک کرده است.

دستگاههای فوق سنگین تزریق از 700 تا 4000 تن در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های مرتبط با صنعت پلاستیک، توان کاربردی و تخصص علمی را به کار گرفته است تا امکان انجام پروژه های متفاوت پرشین صنعت عملی گردد. منحصربفردترین دستگاه های تزریق در خاورمیانه، پرشین صنعت را همراه بزرگان جهان صنعت تولید انواع قطعات پلاستیک قرار داده است.

پرشین صنعت، بزرگترین تولید کننده قطعات پلاستیکی ایران اکنون با نصب مدرن ترین دستگاه های تزریق، امکان تولید قطعات پلاستیکی را تا 50 کیلوگرم فراهم نموده است. دستگاه فوق سنگین 4000 تن پرشین صنعت، توان تولید بزرگترین قطعات پلاستیکی را دارد.

Previous slide
Next slide

 

تحقیق و توسعه

استفاده از تجربیات و به روز رسانی اطلاعات در کنار بهره مندی از تخصص و علم نیروی متعهد، مهمترین دلایل تفاوت پرشین صنعت است.
نگاه علمی و استفاده از امکانات مطابق با استانداردهای جهانی تنها در خارج از مرزها در دسترس شما نیست. آزمایشگاههای پیشرفته پرشین صنعت، امکان آزمونهای مرتبط کلیه محصولات و قطعات پلاستیک را فراهم ساخته است.گواهینامه ها و استانداردها

 • گواهینامه EN ISO 9001:2015
 • گواهینامه EN ISO 14001:2015
 • گواهینامه EN ISO 45001:2018
 • گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه


خط مشی

شركت پرشین صنعت بهارستان در زمينه ساخت قطعات پلاستیکی به روش تزریق پلاستیک فعاليت مي نمايد. این شرکت هدف خود را تثبیت بازار فعلی و گسترش بیش از پیش سهم بازار و در نتیجه افزایش فروش در داخل و خارج کشور قرار داده است و به موازات توسعه بازار، توجه به کیفیت و استمرار آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. لذا برای رسیدن به موارد ذکر شده، اهداف ذیل مد نظر می باشد:

 • وفادار نمودن مشتریان از طریق افزایش رضایتمندی آنها
 • مطابقت سطح کیفی محصولات و انجام آزمون های کیفی مطابق با استانداردهای بین المللی جهت رقابت در بازارهای جهانی
 • افزایش توليد , تنوع وتوسعه محصول بر اساس بهره گیری از علم روز , دانش فنی و ماشین آلات بروز شده
 • افزایش بهره وری از طریق توسعه منابع انسانی , با رویکرد آموزش اثربخش، توانمندسازی، ایجاد فرصت و افزایش سطح انگیزشی بر اساس مدل ارزیابی عملکرد
 • نهادینه سازی و ارتقاء فرهنگ HSE و صیانت از نیروی انسانی از طریق سازوکار آموزش، ارتقاء مهارت ها، ایجاد محیط کاری مناسب و سرشار از صمیمیت کاری، هم افزا و عاری از بیماری ها و حوادث شغلی
 • صرفه جویی در منابع انرژی، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و کاهش ضایعات به منظور حفاظت از منابع در دسترس و مدیریت پسماند ها.
 • مشارکت دادن کلیه ذی نفعان در امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست.
 • تعهد مدیریت به رعایت و برآورده سازی الزامات قانونی و سایر الزامات
 • تعهد به حذف مخاطرات و ریسک ها

به منظور دستيابي به اهداف فوق ، فعاليتهاي شركت علاوه بر پوشش دادن الزامات مورد نیاز مشتریان ، منطبق بر استاندارد ISO9001:2015 و ISO/IEC 17025  و ISO45001/2018 و ISO14001/2015  مي باشد .

شرکت خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه را به اهداف قابل اندازه گیری تبدیل کرده است تا ضمن اطمینان از درک آن توسط همکاران , میزان حرکت به سمت این اهداف قابل سنجش باشد .

مديريت شركت پرشین صنعت بهارستان با ایجاد یک آزمایشگاه و استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد مدیریت ISO/IEC 17025 اطمینان لازم را از کیفیت محصولات تولیدی فراهم می نماید . آزمایشگاه شرکت پرشین صنعت بهارستان ، با توجه به استانداردهای بین المللی برای محصولات تولیدی مبادرت به انجام آزمون های کیفی می نماید .

مديريت شركت پرشین صنعت بهارستان تعهد خود را نسبت به رعايت كيفيت و حصول اطمينان از درك و اجراي خط مشي توسط كليه كاركنان اعلام نموده و بر اساس استاندارد ISO9001  اطمينان مي دهد كه همواره در راستاي جلب رضايت مشتريان و برآوردن هر چه بيشتر نيازمندي هاي آنان تلاش موثر نمايد.

همچنین شرکت پرشین صنعت بهارستان با اعتقاد به اینکه نیروی انسانی با ارزش ترین منابع و سرمایه در اختیار شرکت می باشد، در راستای تحقق آرمان ارائه خدمات مبتنی بر توسعه پایدار، برخورداری از محیط زیست سالم و ایجاد محیط کاری ایمن برای کارکنان و استفاده بهینه و نگهداری از تجهیزات  در اختیار ، اقدام به پیاده سازی و اجرای سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و زیست محیطی مطابق با استاندارد   ISO14001  و ISO45001 نموده است.

مدیر عامل

سید جواد میرحیدریمشتریان شرکت

زنبیل خرید