همکاری پرشین صنعت با شرکتDHL(حوزه حمل و نقل)

شرکت DHL و پرشین صنعت

امروز شرکت پرشین صنعت مفتخر است که همکاری خود را با شرکت DHL اعلام کند. شرکت DHL یک شرکت لجستیک آلمانی است که در زمینه خدمات کوریر و حمل بین المللی فعالیت می کند.
DHL بزرگترین شرکت در حوزه حمل و نقل

درباره شرکت DHL(حمل و نقل) و همکاری آن با شرکت پرشین صنعت

امروز شرکت پرشین صنعت مفتخر است که همکاری خود را با شرکت DHL اعلام کند. شرکت DHL یک شرکت لجستیک آلمانیدر حوزه حمل و نقل است که در زمینه خدمات کوریر و حمل و نقل بین المللی فعالیت می کند.

شرکت DHL خدمات لجستیک و زیر مجموعهٔ شرکت دویچه پست (بزرگ‌ترین شرکت پستی آلمان) است. این شرکت در بیش از ۱۸۰ کشور جهان دارای شعبه می‌باشد و هر ساله میلیون‌ها جعبه را به سراسر جهان ارسال می‌کند و به‌عنوان بزرگترین شرکت خدمات لجستیک جهان در حوزه حمل و نقل شناخته می‌شود.

این شرکت بزرگترین ارائه دهندهٔ خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی و سود آورترین شرکت حمل و نقل در دنیاست.

DHL را در سال ۱۹۶۹ آدرین دلسی، لری هیلبلُم و رابرت لین بنیان نهادند. در سال ۲۰۰۲ دویچه پست DHL را خرید.

نماینده این شرکت درایران شرکت الوکارگو میباشد که این شرکت خدمات حمل و نقل بین المللی و ارسال بار هوایی ،فریت ، زمینی و دریایی بصورت آنلاین دریافت قیمت کنید و هزینه را پسکرایه کنید.

پرشین صنعت از اینکه توانسته کالاهای با کیفیتی را تولید و عرضه کند که توسط شرکت های بزرگ بین المللی مانند DHL  مورد تأیید واقع می شوند بسیار خرسند است. شایان ذکر است که سال گذشته نیزپرشین صنعت همکاری موفق و رضایت بخشی با سازمان بهداشت جهانی داشته که خوشبختانه مورد اقبال واقع گردید.

پرشین صنعت هدف خود را تثبیت بازار فعلی و گسترش بیش از پیش سهم بازار و در نتیجه افزایش فروش در داخل و خارج کشور قرار داده است و به موازات توسعه بازار، توجه به کیفیت و استمرار آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

ما در شرکت پرشین صنعت امیدواریم تا روز به روز همکاری های بین المللی خود را گسترش دهیم.

همکاری با شرکت DHL
نمونه پالت های پرشین صنعت

www.dhl.com

1- پرشین صنعت

مطالب مرتبط